1 - 15 av 15

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli

Klubbad för

Glasskål Kosta Sweden Sea Glasbruk, höjd 13 cm, Ø 12,5 cm

Utrop: 200 kr

Glasvas Kosta Sweden Sea Glasbruk, Höjd 23 cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Skål, H 6cm, Ø 17cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Utrop: 125 kr

Vas, Strömbergshytta, H26cm

Utrop: 200 kr

Ljuslykta Kosta Boda "Sunflower" Design: Göran Wärff, H ca12cm

Utrop: 100 kr

Skål Orrefors "Corona" Ø14cm

Utrop: 125 kr

Glasskulptur Hästhuvud, Murano Lazzarini Venice Italy, höjd 29cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Ölglas Orrefors Sweden, färgat glas, höjd: ca 19,5cm

Utrop: 50 kr

Ölglas Söt Mus, Lasse Åberg Konst på Glas Etcetera Marketing, ofärgat glas med motiv, höjd: 22,0cm, i original kartong

Utrop: 75 kr

Ölglas Mussaka, Lasse Åberg Konst på Glas Etcetera Marketing, ofärgat glas, höjd: 22,0cm, i original kartong

Utrop: 75 kr

Ljuslyktor ett par, Snöboll Kosta Boda, glas, höjd: 6,0cm, Ø7,0cm, lite naggad i botten

100 kr

Utrop: 150 kr

Ljuslyktor ett par, Snöboll Kosta Boda, glas, höjd: 7,0cm, Ø9,0cm, repor i botten

150 kr

Utrop: 175 kr

Skål Corona, Orrefors, kristallglas, höjd: 9,5cm, Ø12,5cm, graverad i botten

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål Tusen Fönster, Orrefors, kristallglas, höjd: 9,0cm, Ø12,0cm, graverad i botten

Utrop: 50 kr