1 - 9 av 9

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli

Klubbad för

Musikinstrument Träblås

Trumpet Yamaha YTR 4435II, sernr: U98485, med fyra tillbehör så blir det en C-trumpet, hårt fodral, ej visning

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Akustisk Gitarr Fender modell.nr: GC- 425, ser.nr: 01086896, made in Korea, mjukt fodral

700 kr

Utrop: 850 kr

Elgitarr Cort Zenox Z40, Indonesia, snr. 080635009,små repor i lacken, i mjukt fodral

Utrop: 1 000 kr

Akustisk gitarr Yamaha FG-441S, snr. 50817296, repor och små skador på kroppen, i mjukt fodral

850 kr

Utrop: 850 kr

Akustisk gitarr Daion, snr. 113204, skadad mellan hals och huvud, stöt och lack skador, hårt fodral

1 800 kr

Utrop: 600 kr

Akustisk gitarr Takeharu, snr. 70746, stötskador, liten skada på sargen, i kartong

550 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Fender Telecaster, Mexico, snr. MZ7299288, lite repor, i mjukt fodral

3 700 kr

Utrop: 3 500 kr

Musikinstrument Träblås

Elgitarr Fender Stratocaster, USA, Snr. Z2053318, lackskador, stötskador, i mjukt fodral

Musikinstrument Övrigt

Trumset DW, 25th Anniversary, (7 trummor 10, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 1 case med stativ, pedal) alla trummor med hardcase eller softcase. Visas och hämtas hos Sefina - Götgatan Stockholm