1 - 2 av 2

Avslutad | Pant – Tisdag 30 juli 2019

Klubbad för

Målning, Lindorm Liljefors, akvarell, 28x21cm, med ram 32x26,5cm, målning lös i ram

Utrop: 1 100 kr

Målning, Eric Schmidt-Schaller, "Vallentunasjön (ca 1951)", akvarell, 28,5x20cm, med ram 36,5x28,5cm, målning sitter löst i ram, skador på ram

Utrop: 750 kr