1 - 20 av 48
123 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 juli 2019

Klubbad för

Omega stoppur stål 49mm snr 1732759

500 kr

Utrop: 500 kr

Armbandsur, boett 14K, manuellt, armband i gulmetall

400 kr

Utrop: 500 kr

Certina, 17mm, manuell, med armband X-länk, 18K brv 18,3g

Utrop: 4 700 kr

Seiko chronograf 100m, 43mm, stål, datum, armband repigt

850 kr

Utrop: 850 kr

Armbandsur 14K, 26mm, manuell, gravyr, läderarmband slitet

Utrop: 2 400 kr

Certina 34mm 14K, quartz, datum, gravyr, repig, flexiarmband

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Klockor Eterna

Eterna 22mm 18K, quartz (går ej), datum, gravyr, saknar glasm skadade visare, armband i gulmetall

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Alpina

Alpina 18K, manuell, gravyr, nr 236194, 16mm, armband X-länk 18K, brv 24,4g

Utrop: 7 000 kr

Certina, manuell, stål, nr 08061786461398, 17mm, med armband 18K

Utrop: 4 700 kr

Klockor Gant

Gant, Quartz, 42mm, refnr GT006, datum, 5ATM, stållänk (ställbar), med box och ytterkartong

600 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer, professional (200m) "Tachymeter, snr: QX1321 refnr: CK1110 kronograf, 39mm, stål, quartz, safirglas, glasring glappar, datum, orginallänk med viklås slitet, med cert utfärdat februari 2007, imed box och ytterkartong, extralänkar medföljer

3 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Longines, La Grande Classique, refnr: L.4.721.2 422, automat, 34mm,datum, double, snr 36474210, med orginal läderarmband, med cert utf 2011 (Krons Ur), med bok samt handbok, ytterkartong

Utrop: 5 800 kr

Longines, Conquest (30bar/300meter), refnr L.3.659.4, quartz, datum, 41mm, snr 42262651, med orginallänk (extra länkbitar medföljer), med cert utfärdat augusti 2015 (Krons Ur), med box samt handbok och ytterkartong

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Klockor Eterna

ETERNA, armbandsur, 33mm, boett 18K, quartz (batteribyte behövs), datum, plexiglas små repor, boettnr. 158.2141.68, graverad, flexlänk guldtonatstål

2 500 kr

Utrop: 2 300 kr

Fickur, 51mm, savonett, 18K ytterboetter 2st, små bucklor/ monogram, manuell, liten sekundvisare, innerboett metall, gravyr, brv. 97,8g, snr. 556790, ca 1948.

Utrop: 14 000 kr

Fickur, 50mm, savonett, 14K ytterboetter 2st, monogram, manuell, liten sekundvisare, plexiglas, innerboett metall, brv. 93,4g, snr. 224579.

4 900 kr

Utrop: 3 400 kr

Fickur, 50mm, 14K ytterboett, manuell, liten sekundvisare, plexiglas, innerboett i metall, graverad, snr. 417416, brv. 80,7g, ca 1935.

3 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Klockor Diesel

DIESEL, DZ-4419, herrur, 50mm, quartz, stål, kronograf, datum, vattentålig 5 BAR, mineralglas, snr. 251609, läderarmband 17-22cm (bruksskick)

375 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Casio

CASIO, Classic Collection, armbandsur, modell: MTP-1302, boettnr. 2784, 38mm, quartz, stål "bicolor", datum, mineralglas, vattentålig 5BAR, viklås, bruksskick

150 kr

Utrop: 200 kr

CHAMPION, Outlander Chrono, C1097, herrur, 47mm, quartz, stål, kronograf, datum, vattentålig 100m, betzel och urtavla mörkblå, viklås

275 kr

Utrop: 300 kr