1 - 15 av 15

Avslutad | Pant – Tisdag 6 augusti 2019

Klubbad för

Grafiskt blad 20/20 Bengt Lissegårdh motiv 65x43cm inramad

Utrop: 125 kr

Tavla Oljemålning 33 x 26cm med träram (47 x 39cm (små skador på ramen) Osignerad.

Utrop: 50 kr

Tavla Oljemålning Rutho ca 26 x 40cm med träram med gulddetaljer (något sliten). 34 x 48cm med ram.

Utrop: 50 kr

Tavla Oljemålning Inga Lindqvist 1985. Tjörn. Ca 39 x 31cm med guldfärgad träram (44 x 36cm).

Utrop: 50 kr

Tavla Akvarell R. Martin. Gottskär. Ca 29,5 x 19,5cm. Med Träram/gulddetaljer (42,4 x 33cm)

Utrop: 50 kr

Tavla Oljemålning Signerad 1947. Sollebrunn. Ca 36 x 25cm. Med målad träram. (48 x 36,5cm)

Utrop: 50 kr

Oljemålning 30x24 inkl ram, signerad Pia HK. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

Utrop: 50 kr

Oljemålning signerad Sjölin, 51x67cm. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

100 kr

Utrop: 125 kr

Oljemålning sign Eskil Nordell, 36x41,5cm inkl ram. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

Utrop: 75 kr

Oljemålning sign G Sigrand 1970, mått: 65x56cm inkl ram. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

Utrop: 250 kr

Oljemålning sign Bengt Claesson mått: 47,5x56cm (inre ramen). OBS: Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

Utrop: 250 kr

Oljemålning signerad Dominik (Pawlowski), landskapsmotiv, mått: 46,5x54,5cm inkl ram, skadad ram. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

Utrop: 500 kr

Målning signerad Åke Wickström, storlek 40,5x45,5cm inkl ram. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

Utrop: 250 kr

Målning sign P. Åkerred, fågelmotiv, storlek: 62x65cm inkl ram. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

Utrop: 375 kr

Ljustakar 2st George Jensen modell:Cobar designer :Constantin Wortmann 20cm

375 kr

Utrop: 375 kr