1 - 14 av 14

Avslutad | Pant – Tisdag 6 augusti

Klubbad för

Akustisk gitarr Cort modell: L900P nat serienr: 121010468 i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Akustisk gitarr Taylor modell: 214ce serienr: 21051801321 i mjukt fodral, original

7 500 kr

Utrop: 3 600 kr

Akustisk gitarr Aria elecord CE-40 snr70163 i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul special II snr15111306753 made in china i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 250 kr

Akustisk gitarr Giannini lackskador i tygfodral

200 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon SE X1 med mickkabel, spindelhållare, puffskydd, ljudskärm samt mikrofonstativ. Ej med på visning.

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Banjo Samick Artist Series med etui, 6-strängad, små repor.

650 kr

Utrop: 700 kr

Musikinstrument Övrigt

Elbas Squier By Fender P-Bass Abbinity series, lackskada på backre kroppsdel, Sn. CY99120516, China, i mjukfodral. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

Utrop: 550 kr

Elgitarr Fender Stratocaster vit/lönn, Mexico, Serie nr: MN 397036, med axelrem, originaletui Fender, något färgskav. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

3 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Shure SM7B, bruksslitage, utan fodral, ej funktionstestad

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon SE Electronics x1, snr: 0UX1A00068, ej funktionstestad

Utrop: 500 kr

Elgitarr LTD EPS L-300FM, snr: IS100203042, med mjukt fodral

Utrop: 1 800 kr

Akustisk Gitarr Yamaha FG-336SB, i hårt fodral

1 500 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr Yamaha APXT2 travel akustisk gitarr med mick, inbyggd stämmare,ton och volymkontroll, snr:HL0247179 med manuell och mjuktfodrall

900 kr

Utrop: 600 kr