1 - 12 av 12

Avslutad | Pant – Tisdag 6 augusti 2019

Klubbad för

Nikon Digitalkamera D5000 Snr 6333759, objektiv Nikon AFS NIKKOR 18-55mm Snr.15007878,med axelrem i kameraväska med batteri samt laddare

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Digitalkamera Nikon D40 ej objektiv (ej linsskydd) med batteri, ej laddare Serie nr.6666674

250 kr

Utrop: 75 kr

Blixt SIGMA EF-530 DG ST Serie nr. 1058264

375 kr

Utrop: 300 kr

Objektiv Sigma APO DG 70-300mm1:4-5,6 med ett linsskydd (sakar ett skydd) Serie nr. 1032789

250 kr

Utrop: 250 kr

Nikon D5100 med batteri laddare, batteri, axelrem, kablage Snr. 6942318 med objektiv Nikon AF-S NIKKOR 18-105mm 1:3,5-5,6G ED Serie nr. 38168847 med linsskydd, kameraväska

1 800 kr

Utrop: 1 300 kr

Objektiv Tamron SP 70-300 f/4-5.6 62MM med motljusskydd, Ultrasonic silent drive, Serie nr. 060425

1 300 kr

Utrop: 650 kr

Stativ tripod för videokamera Manfrotto 546B med huvud HD504 (exkl. styrarm) nr F0076462, A3650813. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

Utrop: 3 000 kr

Neumann TLM 170 R mt omkopplingsbar studiomikrofon, svart, bukla/repor SN:221

Mikrofon Röde NT4, 20Hz - 20kHz , 3,5mm XLR Output, 490g ,Serie nr: 015717.

Kamera Canon EOS 600D snr:223076034177, med Objektiv Canon EFS 18-55mm macro 0.25m/0.8ft snr: 9346015661, med extra batteri, batteriladdare, självutlösare, lindsskydd, usb sladd, sladd till datorn, instruktionsbok och väska

1 800 kr

Utrop: 900 kr

Videokamera Panasonic HC-V180 snr: V180EC-K med laddare och dmi-kabel, inget minnes kort

550 kr

Utrop: 50 kr

Apple TV, 4th Generation snr:DY5QQH85GXHB, med fjärrkontroll och sladd, ytskador förekommer

950 kr

Utrop: 50 kr