1 - 10 av 10

Avslutad | Pant – Tisdag 13 augusti

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Violin Archer 44V-800 med stråke och tillbehör i fodral. Ej med på visning.

Utrop: 3 600 kr

Gitarr Manuel Raimundo Espana nr:150S /08020282 i hårt fodral (en sträng måste bytas)

Utrop: 7 400 kr

Elgitarr Squier Stratocaster, made in Korea, snr. E1004768, med lackskador och klistermärke i hårt skadat fodral

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare Mesa Dual Recifier med fotswitch och kablar . Ej med på visning.

6 700 kr

Utrop: 7 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare, Hughes & Kettner Switchblade 50 med fotswitch och nätkabel. Ej med på visning.

2 400 kr

Utrop: 2 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Digital recorder BOSS BR-800, 8-spårs digitalinspelning (4 spår samtidigt), COSM-EFX,touch-knappar Serie nr. B3B3912, 2GB SD-kort, med strömsladd

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Shure PG58, 60 - 15 000 Hz, Mini XLR-hona, i fodral

225 kr

Utrop: 200 kr

Elgitarr Epiphone SG35 Serie nr. 0805124466, små repor förkommer, i mjukt fodral

425 kr

Utrop: 425 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstäkare Crate GFX-120W, Serie nr AXJWL20003. Ej med på visning.

600 kr

Utrop: 175 kr

Gitarr processor Helix line 6 design Floorboard med kablage och väska snr 21hdf2v6738000186

7 200 kr

Utrop: 3 000 kr