1 - 12 av 12

Avslutad | Pant – Tisdag 20 augusti

Klubbad för

Konst Skulpturer

Kosta Boda, Brainstorm Play, av Bertil Vallien, Limited edition 34/60, S/N: 7520023, 274x285x90mm

10 800 kr

Utrop: 10 800 kr

Konst Skulpturer

Kosta Boda, Travellers, Hattask Röd Limited Edition 24/60, av Kjell Engman, S/N: 7460085

4 300 kr

Utrop: 4 200 kr

Kosta Boda, Orbit Halfboat Vit, Limited Edition nr.200, av Bertil Vallien, S/N:7178006, kartong

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Konst Skulpturer

Kosta Boda, Ängel Grön av Kjell Engman, Limited Edition 100, S/N: 7460065, med belysning, kartong

4 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Konst Skulpturer

Kosta Boda, Luftballong Zebra Limited Edition 13/60, av Kjell Engman, S/N: 7460092, i kartong

4 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Konst Skulpturer

Kosta Boda, Luftballong Leopard Limited Edition 12/60, av Kjell Engman, S/N: 7460094 i kartong

5 700 kr

Utrop: 3 600 kr

Okänd konstnär, Oljemålning på pannå, signerad BW -53 32x40cm

Utrop: 200 kr

Okänd konstnär, Oljemålning på pannå, signerad BW -56 23x32cm

Utrop: 150 kr

Tryck efter målning av Lemuel Francis Abbott, mått ca 59x43cm, Golfmotiv, fläck på motivet, inramad med glas, hämtas och visas på St Eriksgatan 20, Stockholm

450 kr

Utrop: 600 kr

Teen G.G. Feninga, (1841- ?), Olja på duk, Marinmotiv- Cornelia Kapt. H Stark 1885, 98x69cm, skadad ram, Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

Utrop: 2 500 kr

Erland Cullberg (1931-2012), Grafiskt tryck, dedikerad "Till Ingrid från Erland Cullberg" bladstorlek 49x61cm inramad med glas

Utrop: 1 500 kr

Litografi Linde Makode, Motiv: Hästar, signerad, numrerad, 30x40cm, inramad i glas med svart ram.

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr