1 - 20 av 21
12 Gå till

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 20 augusti

Aktuell budnivå

Nipperask Kristina nr 52 Skultuna Mässingsbruk, diameter 75mm

300 kr

Utrop: 75 kr

Lägg bud

Mässingsmortel nr 1 Skultuna Mässingsbruk, höjd 4,5 cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Lägg bud

Mässingständare nr 85 P Forsell, Skultuna Mässingsbruk

200 kr

Utrop: 200 kr

Lägg bud

1 par Mässingssupkoppar P Forssel, 23K förgyllning, Skultuna Mässingsbruk, Höjd 3 cm, Trasig box

125 kr

Utrop: 150 kr

Lägg bud

Pärlcollier med odlade sötvattenspärlor (barocka) Ø8,2-9,8 Längd: ca 120cm Brv: 129,8g

300 kr

Utrop: 375 kr

Lägg bud

Kökskniv, Global Cromova 18, Yoshikin Japan, G-5, stål, 30,5cm, slitet blad

425 kr

Utrop: 100 kr

Lägg bud

Kökskniv, Global Cromova 18, Yoshikin Japan, G-9, stål, 34,5cm

600 kr

Utrop: 150 kr

Lägg bud

Kökskniv, Global Cromova 18, Yoshikin Japan, GS-11, stål, 27cm, slitet blad

325 kr

Utrop: 100 kr

Lägg bud

Kökskniv, Global Cromova 18, Yoshikin Japan, G-2, stål, 32cm

425 kr

Utrop: 200 kr

Lägg bud

Knivslip, Yoshikin Japan, G-25, stål, 38cm

375 kr

Utrop: 75 kr

Lägg bud

Väska, Lanvin svart skinn, 32x41cm, med guldfärgade detaljer

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Lägg bud

Scarf, Hermès Piqué Fleuri de Provence by Christine Henry ca 90x90cm, 100% silke, små fläckar

850 kr

Utrop: 850 kr

Lägg bud

Scarf, Celine, Märkt: " CELINE PARIS". 88 x 88 cm, 100% Silke, små fläckar

300 kr

Utrop: 375 kr

Lägg bud

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

Solglasögon, Chanel, modell 5238, BC.7299032, orginalfodral

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

Ljusstakar 1 par Malm Höjd: 29cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

Bord, Butlers Tray , ädelträ , förmodligen 1900-talets mitt Höjd: ca 45cm Bredd: 115-90 cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

Leksaksbil, 30-tal, nyckel saknas

150 kr

Utrop: 50 kr

Lägg bud

Kikare Opticron Oregon LE WP 10x42 field 5.8

400 kr

Utrop: 300 kr

Lägg bud

Ryggsäck Haglöfs tight small

200 kr

Utrop: 75 kr

Lägg bud