1 - 12 av 12

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 20 augusti

Aktuell budnivå

1 Elgitarr Gibson SG 120th Anniversary "E-Tune", Serienr: 14003709, Made in USA, Lackskador på kropp/hals, i hårt fodral

Inga bud

Utrop: 6 000 kr

Lägg bud

1 Elgitarr Epiphone SG Pro, Sernr: 1702202700, 1 sträng saknas, i mjukt fodral (defekt dragkedja/sl

950 kr

Utrop: 750 kr

Lägg bud

Elgitarr, Tanglewood Rebel TSB-6 United Kingdom, svajarm, i mjukt skadat fodral

300 kr

Utrop: 375 kr

Lägg bud

Elbas, Höfner 5001, nr 462(1962), saknar en mick, delar ej orginal i mjukt fodral

Inga bud

Utrop: 6 000 kr

Lägg bud

Musikinstrument Träblås

Klarinett Special Amati Kraslice, Made In Czechoslovakia, snr: 4584, i väska, slitage, flera ringar lösa. Ej med på visning.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Musikinstrument Träblås

Saxofon Alto P.Mauriat Custom Class PMXA-67R snr. PM0604507 i hårt fodral. Ej med på visning.

7 600 kr

Utrop: 6 000 kr

Lägg bud

Akustisk gitarr Cataluna modell SGN-C81, kantstött i mjukt fodral

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Elgitarr Cort snr.060613055 Indonesia i mjukt fodral

250 kr

Utrop: 300 kr

Lägg bud

halvakustisk gitarr Ovation Celebrity Deluxe modell CC257 snr. 552655, sprucken i fästet mellan hals och kropp, lackskador på framsidan av kropp, i hårt fodral.

850 kr

Utrop: 750 kr

Lägg bud

Akustisk gitarr Valencia modell CG160 3/4 snr. 6304295 i trasigt fodral

150 kr

Utrop: 200 kr

Lägg bud

Fender Telecaster USA snr.S8426686, utanpåliggande jordning, hölje saknas till pickupväljare, några lack och stötskador i mjukt fodral

Inga bud

Utrop: 11 600 kr

Lägg bud

Akustisk gitarr Herman Carlsson Levin modell 123 snr.433397, lackskador, i mjuk vadderad påse

325 kr

Utrop: 375 kr

Lägg bud