1 - 3 av 3

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 27 juni 2019

Klubbad för

LJUSSTAKAR, ett par, silver, kolonnformade, höjd 21 cm, total vikt 1269,7 g, fyllda, skador och lagningar.

Utrop: 1 700 kr

LJUSSTAKAR, silver, Befa Guld & Silver, Göteborg 1972, höjd 6 cm, vikt 198 g, fyllda bottnar.

Utrop: 500 kr

LJUSSTAKAR, silver, Befa Guld & Silvervarufabrik, Göteborg 1970, höjd 6 cm, vikt 208,7 g, fyllda bottnar.

450 kr

Utrop: 500 kr