1 - 2 av 2

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 27 juni 2019

Klubbad för

GRÄDDKANNA, silver, Andrey Antonovich Kovalsky, Moskva 1851, vikt 112,0 g, mindre bucklor.

400 kr

Utrop: 500 kr

MJÖLK/GRÄDDKANNA, silver, delvis förgylld, täta reliefåsar nedtill, EG Hellström, Södertälje 1840, höjd 12 cm, vikt 93,8 g.

Utrop: 1 600 kr