1 - 1 av 1

Avslutad | Klassiska – Lördag 29 juni

Klubbad för

CHRISTOFFLE, champagnekyl för halvbutelj, nysilver, insats med slipat glas, diameter 13 cm, höjd 13,5 cm, glasinsats med nagg och mindre skador.

Utrop: 900 kr