1 - 1 av 1

Avslutad | Klassiska – Lördag 29 juni

Klubbad för

JOACHIM FLODIN, gräddkanna, silver, invändigt förgylld, med hänkel, godronnerad, Stockholm 1828, vikt 92,5 g, mindre bucklor, monogram i botten.

Utrop: 1 700 kr