1 - 2 av 2

Avslutad | Klassiska – Lördag 27 juli 2019

Klubbad för

MATSILVER, 38 delar, Svensk rund, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 2 efterrättsskedar, GAB, 90-tal, total vikt 1792,8 g, lindor medföljer.

5 700 kr

Utrop: 4 200 kr

SERVERINGSBESTICK, 4 delar, silver, Frankrike, omkring 1900, längd 16-19 cm, vikt 145,2 g, mindre bucklor, etui.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr