1 - 5 av 5

Avslutad | Pant – Tisdag 10 september

Klubbad för

Peter Dahl, grafiskt blad, kompostion i blått, dansande kvinnor Fredmans Epistlar 1981-1984, glas och ram (skadad) 41x53,5cm

Utrop: 1 200 kr

Peter Dahl, grafiskt blad, Fredmans Epistlar nr. 621981-1984, motivmått 42x58cm, glas och ram

Utrop: 2 100 kr

Färglittografi Albin amelin Blomsterstilleben signerad och numrerad 359 / 360 82,5X64,5 cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Blyertsteckning, signerad, motivmått 36,3x28,3cm, med passepartout, glas och ram (skadad)

Blyertsteckning, osignerad, motivmått: 38,5x31,3cm, med passepartout, glas och ram (skadad)