1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september

Klubbad för

Konst Skulpturer

1 Skulptur, Björn i brons, Jussi Mäntynen, höjd ca20cm, längd ca24cm

34 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Madeleine Pyk (1934- ) Olja på duk, signerad M. Pyk 1989, 40x33cm i ram

9 900 kr

Utrop: 7 000 kr

E Hällgren, Etsning lolorerad, Södermalmsmotiv "Tjärhovsgatan" ca 17,5-23cm i ram,

100 kr

Utrop: 125 kr

Annelise Jansson (1953- ) Akryl på duk, "Tecken" 47x47cm

150 kr

Utrop: 250 kr

Annelise Jansson (1953- ) Akryl på duk, "Levande" 30x40cm

Utrop: 350 kr

Annelise Jansson (1953- ) Akryl på duk, "Kväll" 30x24cmcm

Utrop: 350 kr