1 - 20 av 20

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september

Klubbad för

1 Ljusstake, Skultuna Mässingsbruk, Skyddsängel, 9cm

175 kr

Utrop: 100 kr

1 par Vägglampetter, Skultuna Mässingsbruk, signerad Pierre Forsell, 49cm, i kartong

475 kr

Utrop: 250 kr

1 Elgrill "OutdoorChef", ref: P-420E, i förpackning. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

1 Konferansportfölj Målerås i läder, nyckel medföljer

550 kr

Utrop: 300 kr

1 Skultuna Mässingsbruk Paradljusstake (miniatyr), höjd 9cm

50 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

1 Skultuna Mässingsbruk ljusstake Norrström (miniatyr), höjd 6,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

1 Skultuna Mässingsbruk Kontorsljusstake (miniatyr), höjd 4cm

75 kr

Utrop: 75 kr

75 kr

Utrop: 75 kr

1 Skultuna Mässingsbruk Barockljusstake (miniatyr), höjd 5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Halvar Frisendahl (1889-1953), Skulptur sittande kvinna, brons/metall, höjd 10cm, signerad daterad 1917, gjutarstämpel Lager, spricka från tillverkning

650 kr

Utrop: 750 kr

Ljusstake, ett par Hans-Agne Jakobsson Ab Markaryd

Utrop: 250 kr

Ljusstakar ett par, modell: Cobra, Georg Jensen H: 20cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Bricka Scandia, Made In Karlshamn Sweden, guldpläterad 24K 39x28cm, bruksslitage

125 kr

Utrop: 125 kr

Lappknivar 2st, i fodral . Ej med på visning.

2 800 kr

Utrop: 200 kr

Ostknivar 3st, Sybarit, i orginalkartong med guidebok. Ej på visning

175 kr

Utrop: 125 kr

Cross-body/axelväska Louis Vuitton Saumur 35, modell: AR0924, monogram canvas, 35x26x13cm, två separata huvudfack, tre mindre innerfack, stängs med läderrem, justerbar axelrem. Lätt bruksslitage, små vattenfläckar samt torrsprickor i lädret på remmen.

3 500 kr

Utrop: 3 400 kr

Bordslampor ett par tvåarmade i mässing med prismor och tygskärmar, märkta: HO nr. 5-6, höjd: 46,0cm, ena lampan saknar 2st rader med prismor. Båda är funktionstestade

450 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstake Skultuna Skyddsängel, nr: B11, i mässing, höjd: ca 9,0cm

150 kr

Utrop: 125 kr