1 - 4 av 4

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september

Klubbad för

1 Flaska Kosta Boda, signerad "B.Vallien", refnr: 89252, höjd 23,5cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Orrefors, 4st Vitvinsglas Intermezzo blå design: Erika Lagerbielke

400 kr

Utrop: 500 kr

Glaskaraff, Kosta höjd: 15cm Bredd: 9cm, med propp

150 kr

Utrop: 125 kr

Glasskulptur Kosta Boda, Göran Wärff, glaskula med frimärksmotiv, signerad och numrerad 05792, höjd 6,5cm

Utrop: 250 kr