1 - 7 av 7

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september

Klubbad för

1 Akustisk Gitarr Norman B50, sernr: 2225 Canada, i hårt fodral

Utrop: 3 600 kr

1 Elgitarr Reno 6-strängad (repig,skadad) med mjukt fodral (bruksslitage)

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Träblås

1 Tombon Yamaha YSL-354 (liten buckla,repig) med hårt fodral, serienr: 217837. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Elgitarr Fender Squire Strat by Fender snr. YN742262, svajarm lack och stötskador, i nylon väska

500 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare Guitar Amplifier modell:PG-10, med strömkabel. Ej med på visning.

Utrop: 200 kr

Akustisk gitarr Morris MG-23 med fodral, stötskador

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Fender Telecaster snr.T018355, lack och stötskador, mjukt fodral