1 - 1 av 1

Avslutad | Klockor – Lördag 19 oktober 2019

Klubbad för

BÄGARE, sterlingsilver, "Man on Moon", "Apollo 11", "The Eagle Has Landed, 20th July 1969", tillvekad av Prestons Limited (England), invändigt förgylld, gravyr, höjd 133 mm, vikt 278,3 gram, ca 1969, originaletui. Limiterad och numrerad (Nr. 265/1500).

4 600 kr

Utrop: 4 400 kr