1 - 20 av 23
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 oktober 2019

Klubbad för

Åfors Vas "Briljant" nr: 1166 H: 15cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Vas, Ulrika Hydman Vallien, Open minds, höjd 22,5cm, bredd 11,5-14,4cm med informationsblad

900 kr

Utrop: 850 kr

Skål, Ulrika Hydman Vallien, Kosta boda, höjd 14cm bredd 22cm, signerad

300 kr

Utrop: 375 kr

Skål, Orrefors, Sofiero, design Gunnar Cyrén, Ø27cm höjd 13cm, bruksskick

650 kr

Utrop: 250 kr

Ljuslykta "Kivi" Marimekko Iittala, formgivare: Heikki Orvola, H: 6cm, laxrosa

100 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslykta "Kivi" Marimekko Iittala, formgivare: Heikki Orvola, H: 6cm, lila

75 kr

Utrop: 50 kr

Iittala vas höjd 18cm

250 kr

Utrop: 100 kr

Ölglas 2st design Lasse Åberg höjd 22,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Vinglas 2st design Lasse Åberg höjd 21,5cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Karaff "packad mus" design Lasse Åberg höjd 22cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Champagneglas 5st design Lasse Åberg höjd 23cm

275 kr

Utrop: 125 kr

Vattenglas 2st design Lasse Åberg höjd 15,5cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Snapsglas 6st design Lasse Åberg höjd 11cm

100 kr

Utrop: 100 kr

150 kr

Utrop: 100 kr

125 kr

Utrop: 100 kr

125 kr

Utrop: 100 kr

125 kr

Utrop: 100 kr

100 kr

Utrop: 125 kr

Utrop: 125 kr

175 kr

Utrop: 175 kr