1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober

Klubbad för

Kaffekoppar med fat 6st B&G Blå blomst, benporslin

200 kr

Utrop: 200 kr

175 kr

Utrop: 200 kr

Kaffekanna med lock höjd 22,5cm, sockerskål med lock och gräddkanna, Fat Ø19,5cm B&G Blå blomst, benporslin

325 kr

Utrop: 375 kr

Vas B&G Blå måsen höjd 14cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Djupa tallrikar 6st, B&G Blå måsen, Ø 21,5cm

375 kr

Utrop: 300 kr

Serveringsskål på fot med lock, Arabia Finland UP/EV, Ø 18cm höjd15cm

350 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Kalv Royal Copehagen, höjd 9cm, längd 16cm

425 kr

Utrop: 300 kr

Väggdekorationer 20st Gunnar Nylund Rörstrand 8x8cm fördelade i 4st original förpackningar från 1968-1987, 3st är stämplade 50år med Rörstrand, en tavla har nagg, en tavla är repad, 5st tavlor saknar original hängare.

50 kr

Utrop: 300 kr