1 - 13 av 13

Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober

Klubbad för

Ljusstake Skultuna Mässingsbruk, 4x4 cm, H 2 cm,

75 kr

Utrop: 75 kr

Väska Tiger of Sweden Zakir, stylenr: U53270187 färgnr: T82 brun, dustibag

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Ljusstake Svenskt Tenn, Vänskapsknuten, design Josef Frank, höjd 16cm, mässing,

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Ljusstakar, ett par, mässing, märkta EM. MORA, Höjd: 19cm, skador

150 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstakar, ett par, mässing, Höjd: 9cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstake, fotogen, Mässing, Höjd: 6cm

Utrop: 50 kr

Ljusstakar, 2st, mässing, Höjd: 14cm, Höjd:8cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Mässingföremål, 2st, Bordsur-fungerar ej, Fat Ø12cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Skärp/bälte Gucci, svart läder, stl 85, nr: GU-400593/APOOT i dustbag, orginalkartong, kvitto

2 700 kr

Utrop: 2 300 kr

Mont Blanc Meisterstuck Kulspetspenna snr. GS1792218, med service guide, fodral

1 800 kr

Utrop: 1 100 kr

Väska Burberry, svart, modell:MD Kenny 38x35x11, detaljer i gulmetall, dustbag, defekt i axelrem, lös söm

Utrop: 2 800 kr

Knivblad 1st Damaskus, stål, Design: Magnus Jönsson 27,5cm

Fickkniv med handtag av pärlemo S830 engelska stämplar, ihopfälld 7,5cm, utfälld 12,5cm, brv 19,5g

550 kr

Utrop: 75 kr