1 - 19 av 19

Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober

Klubbad för

Vas i glas Bengt Orup Spontana Series, Producent Johansfors, signerad, höjd 11 cm

Utrop: 600 kr

Glasvas Gullaskruf Sweden, höjd ca 14 cm, litet nagg

Utrop: 125 kr

Glasskål Prince, Göran Wärff Kosta 56199, höjd 7 cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Glasbjällra Göran Wärff Kosta, höjd 16 cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Kosta Boda, Vas, "Caramba" av Ulrica Hydman-Vallien, Nr: 48733, Höjd: 18cm, svart/vit

500 kr

Utrop: 600 kr

Orrefors, Skål, "Corona" av Lars Hellsten, Höjd: 6,5cm, Ø10cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Chanpangeglas 2st Orrefors design Anne Nilsson modell Clown höjd 26,5cm

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Ljusstakar ett par, Orrefors Carat höjd 23,5cm

700 kr

Utrop: 425 kr

Skål på fot i glas, Kosta Boda, signerad Ulrika Hydman Vallien nr 98824, höjd 20cm

425 kr

Utrop: 375 kr

Skål Kosta Boda signerad Ulrika Hydman Vallien höjd 5cm Ø 6,5cm

125 kr

Utrop: 400 kr

Ljusstake Orrefors modell Celeste, design Anne Nilsson, höjd 33cm

600 kr

Utrop: 300 kr

Vinglas 5st Orrefors Eva Englund modell Maja, höjd 17,5cm, slitna i glasyren

275 kr

Utrop: 500 kr

Skålar 3st Orrefors Home Mingle Lena Bergström Ø2st 19cm 1st 26cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Skålar 2st Orrefors Home Mingle Lena Bergström Ø1st 19cm 1st 26cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Skål Orrefors Home Mingle Lena Bergström Ø34cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Skulptur Kosta Boda, Make Up Nagellack, design Åsa Jungnelius, glaskonst, H:19,0cm

325 kr

Utrop: 375 kr

Skulptur Kosta Boda, Make Up Nagellack, design Åsa Jungnelius, glaskonst, H 19,0cm

375 kr

Utrop: 375 kr

Skulptur Kosta Boda, Make Up Läppstift lila, design Åsa Jungnelius, glaskonst, H 20,5cm

Utrop: 375 kr

Skulptur Kosta Boda, Make Up Läppstift orange, design Åsa Jungnelius, glaskonst, H 20,5cm

325 kr

Utrop: 375 kr