1 - 11 av 11

Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober

Klubbad för

Akustiskgitarr, Epiphone Gibson, PR 100VS, snr: 03050430, en sträng saknas i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 600 kr

Akustiskgitarr, Gibson J15 made in USA snr 10075030, i hårt fodral

7 100 kr

Utrop: 10 000 kr

Halvakustisk gitarr, Yamaha APX-4A, snr: 21230787 i hårt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Musikinstrument Träblås

Saxofon Yanagisawa Alto snr. 772121, 70-tal, inristningar, små bucklor, i väska

3 800 kr

Utrop: 2 600 kr

Akustisk gitarr Esteve 7SR, spansk, i mjukt fodral

2 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Elbas Burns London Vista Sonic bass, snr. 1821, stöt och lackskador på kropp och hals, hårt fodral

4 000 kr

Utrop: 3 900 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare Fishman Loudbox Artist modell: PRO-LBX-EX6 snr. LBXEX6-A421259 med strömkabel. Ej med på visning.

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Akustisk gitarr, Gibson, B-25, snr: 887147, krackelerad kropp, slitage, hårt fodral

14 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Elgitarr Gould, i mjukt fodral

Elgitarr, Nuutinen, snr: 2892371, bruksslitage, borrhål, i mjukt fodral

4 800 kr

Utrop: 2 600 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster, USA, Snr: Z7075209, i hårt fodral, slitet

6 000 kr

Utrop: 6 000 kr