1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 12 november 2019

Klubbad för

Grafiskt blad "lLook at", Signerat Pontus Carle, numrerat 21/47, motivets mått 76cmx55cm,i ram

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Ingela Hagerman, grafik monytopi mått ca29x41cm, abstrakt motiv. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm

Utrop: 375 kr

Åke Pettersson Nåw, grafik nr 280/350,mått ca10x33cm, "Skeppsvrak" Norra Öland, skador i inramningens rygg. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm

Utrop: 150 kr

Okänd konstnär, tryck på siden, mått ca19x16cm, motiv utblick Stockholms Stadshus, gulnad passepartot. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm

50 kr

Utrop: 75 kr

Konst Skulpturer

Okänd konstnär, Plakett i gjutjärn, mått ca 49x50cm, Reliefmotiv av Kungstornen på Normalm i Stockholm 1900-talets mitt. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm

Utrop: 2 000 kr

Blandteknik, Lars Tunebo 1962-, Hjärta, 27x37cm, i ram Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

Utrop: 425 kr