1 - 12 av 12

Avslutad | Pant – Tisdag 12 november 2019

Klubbad för

Akustisk gitarr, Segovia, Session Series, Modelnr: SC-51, mjukt fodral

300 kr

Utrop: 375 kr

Akustisk gitarr Cataluna modellnr: SGN-81, sernr: 907500490, Made in China, mjukt fodral

Utrop: 500 kr

Levin LT 18 NS, Akustisk Gitarr, stålsträngad, Snr: 130337757, i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Träblås

Saxofon Yamaha Alt YAS-25 snr:041235, i fodral med extra band. Ej med på visning.

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr Jackson King V, Phil Demmel, med signatur i mjukt fodral

4 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Elgitarr B.C Rich signaturmodell snr: E08084640, i mjukt fodral

Elgitarr PRS SE Fredrik Åkesson made in Kora Snr. M07063, i mjukt fodral

3 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, made in Mexico, Snr: MX14513135, i mjukt fodral

3 500 kr

Utrop: 2 100 kr

Musikinstrument Träblås

B Klarinett Selmer, full boehm, snr. V7013, i väska. Ej med på visning.

Utrop: 3 000 kr

Halvakustisk gitarr, Norman, Modell: B-20 C.W, snr: 10273, lite repig, i slitet hårt fodral

2 500 kr

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster Custom, Snr: US15064095, saknar bakplatta, i mjukt fodral

Utrop: 6 000 kr

Elgitarr Gibson Les Paul traditional, USA snr 123300341, repor på baksidan , lackskador, i hårt fodral

8 600 kr

Utrop: 7 200 kr