1 - 1 av 1

Avslutad | Klassiska – Lördag 23 november 2019

Klubbad för

Dosor-Etuier Dosor

DOSA, 18K guld, cabochonslipad safir, arbetad yta, stämplad 18K och 1407, mått 7,7 x 5,6 x 1,5 cm, vikt 100,1 g, slitage/repor på undersidan.

Utrop: 36 000 kr