1 - 4 av 4

Avslutad | Klockor – Lördag 7 december 2019

Klubbad för

Klockor Baume&Mer

BAUME & MERCIER, Genève, damur, 10,5 x 33,5 mm, Boett nr. 20409 / 105884, 18K vitguld, manuell, plexiglas, defekt, formverk, armlänk i 18K guld, totalvikt 16,0 gram, ca 1970.

Utrop: 4 400 kr

Klockor Baume&Mer

BAUME & MERCIER, Geneve, Petite Promesse, Serie nr. 5801142, Ref nr. M0A10289, Boett nr. 65811, damur, 23,5 x 22 mm, stål, quartz, safirglas (repor), pärlemorurtavla med diamanter, skadad urtavla (spricka), diamanter på boetten (0,18 ctv inkl. urtavla), originallänk, Ref nr. PM WE, cert, augusti 2016, box.

Utrop: 8 100 kr

Klockor Baume&Mer

BAUME & MERCIER, Geneve, Classima, Serie nr. 5404527, Ref nr. M0A08849, Boett nr. 65666, herrur, 39 mm, stål, quartz, safirglas, läderband, originalspänne, ca 2013, box.

Utrop: 3 700 kr

Klockor Baume&Mer

BAUME & MERCIER, Geneve, Catwalk, Cal 5057, Serie nr. 2872703, Ref nr. MV045197, damur, 24 x 26 (32) mm, stål, quartz, safirglas (nagg/repor), integrerad originallänk, viklås, Ref nr. PBCB, längd 160 mm, ca 2000.

Utrop: 2 400 kr