1 - 13 av 13

Avslutad | Klockor – Lördag 7 december 2019

Klubbad för

TAG HEUER, Monaco, Cal 6 (ETA 2895-2), Serie nr. VN6550, Boett nr. WW2110, Ref nr. WW2110.FC6177, herrur, 37 x 37 (43) mm, stål, automatisk, safirglas (nagg/repor), liten sekundvisare, datum, glasbaksida, gummiband, viklås, Ref nr. FC5037-0/Y-Y1, ca 2007.

10 800 kr

Utrop: 8 500 kr

TAG HEUER, Link Professional (200 Meters), "Tachymeter", Serie nr. UG6384, Ref nr. CT1112, kronograf, herrur, 41 mm, stål, quartz, safirglas, datum, integrerad originallänk, viklås, Ref nr. BA0551-G-B2, cert (ej komplett), ca december 2001, box, ytterkartong.

7 100 kr

Utrop: 6 700 kr

TAG HEUER, S/el, Professional (200 Meters), "T Swiss Made T", "Tachymeter", Serie nr. KC4799, Ref nr. CG 1120-1, kronograf, herrur, 39 mm, bicolour, quartz, safirglas, datum, integrerad originallänk, viklås, Ref nr. A9 / BB0424-GO, ca 1999, box, ytterkartong.

Utrop: 6 700 kr

Utrop: 4 400 kr

TAG HEUER, Aquaracer (300 METERS/1000 ft), Serie nr. WBM9965, Ref nr. WAY111C.BA0928, Boett nr. WAY111C, herrur, 40,5 mm, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, viklås, Ref nr. FAA084-X-N2/3212 Y, ca 2017.

Utrop: 10 600 kr

TAG HEUER, Formula 1, Serie nr. WEC9609, Ref nr. WAZ1112.BA0875, Boett nr. WAZ1112, herrur, 41 mm, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, viklås, Ref nr. FAA073 / G-G1/3194 G, cert, maj 2017, box, ytterkartong.

6 700 kr

Utrop: 5 500 kr

TAG HEUER, S/el, Professional (200 Meters), "T Swiss Made T", "Tachymetre", Serie nr. J64382, Boett nr. CG1112-0, kronograf (defekt), herrur, 37 mm, stål, quartz, safirglas, datum, integrerad originallänk, viklås, Ref nr. BA0473, ca 1995.

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

TAG HEUER, Link, (200 Meters), Chronometer, Cal ETA 2892A2, Verk nr. 189620, Serie nr. 189620, Ref nr. WT5110-BA0550, herrur, 42 mm, stål, automatisk, safirglas (repor), datum, integrerad originallänk, viklås, Ref nr. BA0550-G-Z4, ca 2004, box, ytterkartong.

Utrop: 5 500 kr

TAG HEUER, Formula 1, Serie nr. RPG9907, Ref nr. WAH1313.BA0868, Boett nr. WAH1313, damur, 31 mm, stål/ceramic, quartz, safirglas, datum, briljanturtavla (12 st. W/P, ca 0,09 ctv), briljantkrans (48 st. W/P, ca 0,35 ctv), originallänk, viklås, Ref nr. BA0868-Y-P8, cert, december 2012, box, ytterkartong.

6 100 kr

Utrop: 6 500 kr

TAG HEUER, Link (200 Meters), Serie nr. UE4121, Boett nr. WT1352, damur, 30 mm, stål/guld, quartz, safirglas, datum, integrerad originallänk (stål), viklås, Ref nr. BA0558-G-B2, cert, december 1999, box, ytterkartong.

5 000 kr

Utrop: 5 500 kr

TAG HEUER, Link (200 Meters), Serie nr. RRH4209, Boett nr. CJ1111, kronograf, herrur, 41 mm, stål, quartz, safirglas, datum, integrerad originallänk, viklås, Ref nr. FAA012.Y-W7 / 3091 Y, ca 2006, box (skadad), ytterkartong.

Utrop: 5 400 kr

HEUER, Monaco, by Tag Heuer, Cal ETA 2894-2, Serie nr. 07203, Ref nr. CS2111, kronograf, herrur, 38 x 38 (46,5) mm, stål, automatisk, plexiglas, datum, buckla boett (se bild), läderband, ca 2000, box (skadad).

12 000 kr

Utrop: 13 000 kr

TAG HEUER, Carrera, Cal 5 (ETA 2824-2), Serie nr. FU4362, Ref nr. WV211A.BA0787, Boett nr. WV211A-0, herrur, 39 mm, stål, automatisk, safirglas (nagg), datum, glasbaksida, originallänk, viklås, Ref nr. FAA019-Y-F3, cert, oktober 2007. box (skadad), ytterkartong.

6 500 kr

Utrop: 6 900 kr