1 - 2 av 2

Avslutad | Pant – Tisdag 3 december 2019

Klubbad för

Philip von Schantz (1928-1998), grafiskt blad, svarta vinbär, signerad och daterad 83, numrerad 13/190, inramad, 65x52cm (inklusive ram)

3 700 kr

Utrop: 6 000 kr

Bordskanon gjutjärn Stafsjö Bruk

550 kr

Utrop: 350 kr