1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 3 december

Klubbad för

Tavla, Bror Jönsson olja på pannå signerad: B Jönsson i ram (lös) tejpad baksida 23x40,5cm

75 kr

Utrop: 150 kr

Tavla Bror Jönsson olja på pannå signerad: B Jönsson i ram (lös)40x23,5cm

75 kr

Utrop: 150 kr

Oljemålning, signerad Osv. Rusensson, 45x38cm, krackelerad, stötskador på ram

150 kr

Utrop: 50 kr

Philip von Schantz (1928-1998), grafiskt blad, svarta vinbär, signerad och daterad 83, numrerad 13/190, inramad, 65x52cm (inklusive ram)

3 700 kr

Utrop: 6 000 kr

Grafiskt blad Johan Pettersson signerad 7/150 48x61cm inkl ram

Utrop: 300 kr

Bordskanon gjutjärn Stafsjö Bruk

550 kr

Utrop: 350 kr

Grafiskt blad signerad Nick Langendoen 59/120 småmärken på ramen 64x58cm inkl ram

Utrop: 600 kr

Målning akvarell signerad Fabre 21 x 26 cm inramad med passepartout

25 kr

Utrop: 150 kr