1 - 5 av 5

Avslutad | Pant – Tisdag 3 december 2019

Klubbad för

Elgitarr, Hamer Slammer, Korea modellnr:SP-1F-CS, Snr:2004073843, små fläckar, med mjukt fodral

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul Special 2 LE snr 15051305035 saknar skruvar vid mikrofon samt stöstskador i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr Akustisk Yamaha C45 snr HNP114365 i mjukt fodral visas och hämtas i Örebro

Utrop: 500 kr

Elgitarr Manne design Falcon F Snr 09010028 i mjukt fodra sakanr en sträng i bruksskick Visas och hämtas i Örebro

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul Special 2 snr 15051300119 med mjukt fodral Visas och hämtas i Örebro

700 kr

Utrop: 850 kr