1 - 1 av 1

Avslutad | Klassiska – Lördag 25 januari 2020

Klubbad för

Silver Kaffeservis

SOCKERSKÅL, silver, på fyra fötter, invändigt förgylld, graverad dekor, stämplad IB och AE troligen Yakov Vitalyev och Igor Antipyev, Moskva 1803, höjd 11 cm, 14x10,5 cm, vikt 385,3 g, buckla vid ena foten.

4 000 kr

Utrop: 2 900 kr