1 - 1 av 1

Avslutad | Moderna – Lördag 11 januari

Klubbad för

Silver Etui

CARTIER, etui, sterlingsilver/14K guld, 6 carréslipade safirer, numrerad 3570 och 1043, höjd 1,8 cm, 8,5x6 cm, vikt 87,1 g, några minimala bucklor.

Utrop: 11 400 kr