1 - 20 av 81
123...5 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 januari

Klubbad för

VÄSKA, CHANEL, Flap Bag, svart quiltat lammskinn, detaljer i gulmetall, 30x20x8cm, hologrammärkt 4008338, vintage, cert, dustbag, slitage på hörn, tappat färg.

Utrop: 27 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Crossbody, monogram canvas, 25x25x6cm, äldre modell, bruksslitage.

2 600 kr

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 36x22x17cm, dragkedja utbytt ej original, äldre modell, bruksslitage,

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, ZANELLATO, Linea Daily, svart läder, detaljer i vitmetall, 35x25x15cm, avtagbar axelrem

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, MIROUX, Esplanade, Red, rött kalvskinn, foder i svart mocka, 22x18x7cm, avtagbar axelrem samt axelkedja, originalask.

Utrop: 2 700 kr

VÄSKA, KARL LAGERFELD, svart saffiano läder, detaljer i gulmetall, 27x18x5cm, avtagbar axelrem.

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, MULBERRY, Smooth Leather Taylor Satchel Black, svart läder, detaljer i gulmetall, 41x21x14cm, avtagbar axelrem, dustbag.

Utrop: 3 900 kr

VÄSKA, MARC JACOBS, beige läder, detaljer i gulmetall, 35x25x15cm, dustbag,

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, MARC JACOBS, svart läder, detaljer i gulmetall, 32x22x11cm, dustbag.

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, MARC JACOBS, benvitt läder, detaljer i gulmetall, 37x26x6cm, dustbag.

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, CHLOÉ, mörkbeige läder, detaljer i gulmetall, 42x35x12cm, dustbag.

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, FENDI, monogram, beige tyg, detaljer i vitmetall, 27x14cm, dustbag.

3 000 kr

Utrop: 1 400 kr

PORTFÖLJ, CHANEL, svart quiltat kaviar läder, detaljer i gulmetall, 37x28x6cm, hologram 958835, dustbag, vintage, visst slitage.

12 000 kr

Utrop: 14 000 kr

VÄSKA, CHANEL, grått quiltat läder, handtag i brunt läder, detaljer i vitmetall, 32x17x11cm, hologrammärkt 15065302, cert, kartong.

7 500 kr

Utrop: 7 900 kr

VÄSKA, MULBERRY, Mini alexa, brunt läder, detaljer i gulmetall, 21x13x9cm, avtagbar axelrem.

3 200 kr

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, MOSCHINO, leopardmönstat tyg, bruna läderband, 41x31x9cm.

850 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, svart läder, mässingsfärgade detaljer, 27x20x10cm, dustbag.

950 kr

Utrop: 1 100 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, svart läder, detaljer i gulmetall, 30x30x10cm, dustbag,

950 kr

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, CÉLINE, Small Twisted, mörkblått, beige läder, 26x36x10cm, lite repor, lite fläckar, dustbag, kvitto från 2016.

Utrop: 4 200 kr

VÄSKA, CHLOÉ, Small Drew, Motty Grey, grått läder, detaljer i vitmetall, 23x18x7cm, cert, dustbag.

5 100 kr

Utrop: 5 500 kr