1 - 13 av 13

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 januari

Klubbad för

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, TED BAKER, rosa skinnlack, detaljer i rosemetall, 19x9cm,12 kontokorts fack, mynt, sedel.

650 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, rött läder, detaljer i gulmetall, 15x10cm, 8st kontofack, mynt, sedel, originalask.

900 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 14x10cm, mynt, sedel, id-kort, dustbag, originalask, äldre modell ca 90-tal.

850 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, benvitt läder, 18x10cm, 12 st kontokortsfack, mynt, sedlar, visst slitage.

800 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Plånböcker

PASSFODRAL, BOTTEGA VENETA, intrecciato, brunt flätat läder, 15x11cm, 6 st kontokortsfack, slitage.

500 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Plånböcker

RESEPLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, intrecciatio, brunrosa flätat läder, 23x12cm, 12 kontokortsfack, mynt, sedel, slitage, bläckfläck.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, Ash, brungrått flätat läder, 19x10cm, 8 st kontokortsfack, mynt, sedel, slitage.

500 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, DIOR, monogram, tyg, läder, detaljer i vitmetall, 17x10cm, 7st kontokortsfack, mynt, sedel, slitage.

650 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MARC JACOBS, brunt läder, mässingdetaljer, dragkedja, kreditkortsfack, sedel, 20x11 cm.

Utrop: 450 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, TORY BURCH, svart läder, detaljer i gulmetall, 19x10x2cm, 12st kontokortsfack, mynt, sedel.

650 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato läder, färg: Limestone, kreditkortsfack, mynt, sedel, 19x11 cm, dustbag, original etui, bruksslitage

Utrop: 1 100 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, vintage, brunt präglat läder, Nile, 12x10cm, 4st kontokortsfack, mynt, sedel, grovt slitage.

Utrop: 250 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHANEL, svart kaviar läder, detaljer i vitmetall, 15x9cm, hologrammärkt 15757098, 10st kontokortsfack, mynt, sedel, bruksslitage.

2 300 kr

Utrop: 2 000 kr