1 - 4 av 4

Avslutad | Pant – Tisdag 4 februari

Klubbad för

1 Grafiskt Blad, "Vid Haga" av Staffan Kronberg, HC XIV/LX, 50x40cm, i ram (något skadad), med mapp

50 kr

Utrop: 75 kr

Affisch, "American girl in Italy" av Ruth Orkin, svart/vit, i vit ram 95x65cm. Visas och hämtas hos Sefina - Skärholmen.

Utrop: 300 kr

Oskar Bergman (1879-1963) Akvarell, vårmotiv daterad Maj 1939, mått 27x38cm, inramad utan passepartout med glas, smärre skador på ramn. Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

Utrop: 5 000 kr

JOAN MIRO grafiskt blad i färg 'L'Oiseau solaire, l'Oiseau lunaire, Etincelles', 1967,. Vattenmärke Vitena Lana, Tryckt Maeght Editeur Paris, nr 118/150, inramad med dokumentation på rygg, inramning skadad. Visas o hämtas på St Eriksg 20 i Stockholm

7 100 kr

Utrop: 10 000 kr