1 - 20 av 99
123...5 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 februari

Klubbad för

2 Moccaskedar S830, 100mm, 15,1g

75 kr

Utrop: 100 kr

Moccasked S830, Gammel Fransk, 135mm, 9,2g

Utrop: 75 kr

13 Punschmuggar S830, förgylld kopp, höjd 4cm, 409,9g

Utrop: 2 400 kr

1 par Ljusstakar S830, signerad T.Eldh, höjd 8cm, fyllda, brv262,4g

500 kr

Utrop: 600 kr

1 par Ljusstakar S830, höjd 7cm, fyllda, brv218,2g

Utrop: 750 kr

1 par Ljusstakar S830, höjd 7cm, fyllda, brv215,8g

Utrop: 750 kr

Silvertacka S999, "Year of the Tiger", 31,2g

325 kr

Utrop: 200 kr

12 Kaffeskedar S830, Rosenholm, 120mm, schatull, 185,0g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

4 Bordsgafflar S830, Rosenholm, 182mm, 147,1g

650 kr

Utrop: 800 kr

7 Bordsskedar S830, Rosenholm, 182mm, 274,7g

Utrop: 1 500 kr

Minnesmynt S925, "Ändrad successionsordning", Nominellt värde 200 kronor, etui, 27,0g

150 kr

Utrop: 200 kr

150 kr

Utrop: 200 kr

Slev S830 23,5g ca11cm

Utrop: 125 kr

Skål, Silver830, 94,2g Ø13cm, från 1935

Utrop: 550 kr

Tång S830 16,3g 12,5cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Tång S830 35,7g 15,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Dessertgafflar S830, 6st, 74,7g 13,5cm, med ros

350 kr

Utrop: 400 kr

Kaffeskedar S830, 12st, 11,5cm 133,9g

Utrop: 750 kr

Kaffeskedar 6st S830 70,6g modell Vasa 112mm

Utrop: 400 kr

Tårtspade S800 47,9g 209mm

Utrop: 275 kr