1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 18 februari

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Stränginstrument, Charango, Kanata - Bolivia, tiosträngad, nagg

950 kr

Utrop: 200 kr

Akustisk gitarr, Kodaira, Modellnr: 135S, Japan, 6-strängad, i hårt fodral

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Midi-kontroller, keyboard, Novation, launchkey 61, Snr: A697289022529, VISAS OCH HÄMTAS PÅ SEFINA GULLMARSPLAN 6, BETALAS PÅ KAPLANS.

500 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Musikinstrument 6-strängad Tar med kropp av trä lock av skinn, med hårt fodral. Signatur "Ara" på Persiska.

Musikinstrument Övrigt

DPA, 3st mikrofoner D:fine 4066 med öronhållare, fodral, bruksskick, Nr: 18-00623, 00624, 00637.

Utrop: 3 000 kr

Musikinstrument Övrigt

FÖRSTÄKARE, Marshall Valvestate, VS65, Serie nr. M2000370835A, strömsladd.. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 650 kr

JACKSON, elgitarr, Hot Rod Flames, svart lack med flames, handmålad signatur (kinesiska tecken), svajarm, extra humbucker (Seymour Duncan SH-4 JB, låsbara stämskruvar, Floyd Rose stall, originaletui, Ser.nr: 9728499, Made in Japan.

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

VGS, Cobra Select, Elgitarr, transparent lack röd/svart flammigt trä, två EMG HZ mikar, gigbag. Ser.nr: MWM 1105212

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr