1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 18 februari

Klubbad för

Fritid Övrigt

Kikare Leitz Trinovid 8x32b 130/1000m, 801008 Germany, LxB 12x11,5cm, i skinnfodral

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Fritid Sport

JAKTKNIV, Damaskerat blad sign. MS (Mattias Styrefors), handtag trä, diverse inlägg, L: tot. ca 20 cm, brun läderslida märkt MS-04, nagg i träet.

Fritid Sport

Leupold LTO-Tracker HD Värmekamera, med mount, funktionstestad

2 900 kr

Utrop: 3 100 kr

Fritid Sport

ATN X-Sikte 4K HD 3-14xPro Digitalt Dag/Natt Sikte, med sidmonterad IR-lampa IR850 PRO

5 000 kr

Utrop: 5 400 kr

Fritid Sport

Sikte, Meopta Meostar R2 2.5-15x56 RD

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

Fritid Sport

Sikte, Meopta Meostar R2 1-6X24

Utrop: 5 400 kr

Fritid Övrigt

MOUNTAINBIKE, South Face Yosemite, däck behöver pumpas, annars i gott skick. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

425 kr

Utrop: 425 kr

Fritid Övrigt

Tubkikare, läder och mässing, längd 60cm, utdragen 105cm

650 kr

Utrop: 375 kr