1 - 20 av 36
12 Gå till

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 26 mars 2020

Klubbad för

PÄRLRAD, odlade sötvattenspärlor, grå, barocka, ca 9 - 11 mm, längd 41 cm, ej lås.

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

PÄRLRAD, odlade pärlor, ca 6,25 mm, längd 40 cm, ej lås.

400 kr

Utrop: 500 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, doserade ca 12,5 - 14 mm, oregelbundna, knutet, mönstrat kullås i 9K vitguld, längd 46 cm.

Utrop: 2 800 kr

PÄRLCOLLIER, 2-rader, odlade sötvattenspärlor ca 6 mm, knappformade, lås i sterlingsilver, trädd på vajer, längd 46 cm.

300 kr

Utrop: 350 kr

PÄRLCOLLIER, odlade pärlor ca 6,8-7 mm, lås i 18K guld, längd 44 cm.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

PÄRLCOLLIER, odlade pärlor ca 6,5 mm, lås i 18K guld, längd 44 cm.

Utrop: 1 700 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor ca 11,5 - 13 mm, knutet, längd 84 cm.

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

PÄRLCOLLIER, odlade barocka sötvattenspärlor i olika storlekar, lås i sterlingsilver, trädd på vajer, längd 64 cm.

300 kr

Utrop: 350 kr

PÄRLCOLLIER, 18K guld, odlade saltvattenspärlor ca 6,7-6,9 mm, längd 42 cm, vikt 25,2 g.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

PÄRLCOLLIER, odlade ovala sötvattenspärlor ca 6 mm, lås i vitmetall, längd 45 cm, vikt 23,2 g, knutet.

200 kr

Utrop: 250 kr

PÄRLCOLLIER, odlade ovala sötvattenspärlor ca 5-5,5 mm, knutet, längd 127 cm,

Utrop: 300 kr

PÄRLCOLLIER, odlade färgade barocka gula och lila sötvattenpärlor, längd ca 66 cm,

200 kr

Utrop: 250 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor ca 11,5-12 mm, lås i 9K vitguld, knutet, längd 44 cm.

Utrop: 3 600 kr

Utrop: 1 100 kr

PÄRLCOLLIER, 3-radigt, färgade odlade sötvattenspärlor, rökkvarts, längd ca 46 cm.

Utrop: 250 kr

TRESOR PARIS, pärlcollier, odlade sötvattenspärlor ca 7,5-8,5 mm, lås i 18K vitguld, kula i 18K svartrodinerat guld med svarta briljantslipade diamanter ca 1,25 ctv, längd 42 cm, vikt 33,2 g, några diamanter har nagg.

Utrop: 5 000 kr

TRESOR PARIS, pärlcollier, odlade sötvattenspärlor ca 7,5-8,0 mm, lås i 18K vitguld, kula i 18K vitguld med safirer ca 1,25 ctv, längd 41 cm, vikt 31,3 g, några safirer har nagg.

2 800 kr

Utrop: 3 200 kr

TRESOR PARIS, pärlcollier, odlade sötvattenspärlor ca 7,0-7,5 mm, lås i 18K förgyllt guld, kula i 18K vitguld med rubiner ca 1,26 ctv, längd 41 cm, vikt 26,8 g, några rubiner har nagg.

Utrop: 3 200 kr

PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, ca 3 - 5 mm, lås i 18K guld med pärla, säkerhetskedja, längd 45 cm, vikt 7,9 g.

1 300 kr

Utrop: 500 kr

PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, doserade, ca 2,25 - 6,25 mm, lås i 18K vitguld, diamant, längd 45 cm.

800 kr

Utrop: 400 kr