1 - 2 av 2

Avslutad | Pant – Tisdag 17 mars 2020

Klubbad för

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur, 6500CS Rocket, Snr: 07F17SE, i kartong

800 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Sport

PIMPELSPÖ, trä, ett horn till linhållare skadat, sign. JM (Johnny Mattsson) 40 cm, gömma med lock i handtaget. 50-tal.

225 kr

Utrop: 200 kr