1 - 5 av 5
Just nu klubbas denna auktion online. Gå in här

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 31 mars

Klubbad för

T. Fleischmann 1966, Olja på pannå, Stockholmsmotiv med båt, 60x25cm (Ram:76x40cm) OBS! Visaas i vår butik i Skärholmn

Ej klubbad

Bud: 350 kr

Utrop: 425 kr

Lennart Möller, Olja på duk, sjölandskap, mått 49x64cm. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

Ej klubbad

Inga bud

Utrop: 350 kr

Peter Dahl (1934-2019), Grafiskt blad nr 53/375, motiv spårvagn vid Tegelbacken, mått 35x51cm, Visas o hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

Ej klubbad

Bud: 1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Cecilia Cavefors (1955-), Grafiskt blad titel Följeslagaren, djurmotiv, nr 102/220 märkt handtryck, litografi sign 1993, mått 46x57cm. Visas o hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

Ej klubbad

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Konst Skulpturer

Bronsskulptur Stående liten pike, Arne Durban, höjd: 17cm

Ej klubbad

Bud: 2 200 kr

Utrop: 2 300 kr