1 - 9 av 9
Just nu klubbas denna auktion online. Gå in här

Realtidsauktion | Pant – Tisdag 31 mars

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Violin, Platino Hand Crafted VN-350, storlek 4/4 med stråke i hårt fodral med tillbehör, made in Chana

1 000 kr

Utrop: 250 kr

Elbas, Sandberg California nr 8268, lackskador i trasigt hårt fodral

7 600 kr

Utrop: 8 000 kr

Elgitarr ESP Ltd F-10, China, Snr. H0902600 i mjukt fodral

Utrop: 900 kr

Elbas Yamaha BBG4 Passive, snr 0N06232, saknar ytterhölje till volymkontrollerna, lack skador och repor, mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Elgitarr Squier by fender stratocaster Affinity series, snr. CY01106351, repor i lacken, svajarm, i mjukt fodral

Utrop: 850 kr

Elgitarr Squier Bullet Stratocaster by Fender, Snr: IC030310191, stöt och lackskador, spricka på kroppen vid halsfästet, manual, mjukt fodral

700 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr Ibanez GSZ 120, Indonesien, Snr: 050348056, stöt och lackskador, i mjukt fodral

600 kr

Utrop: 750 kr

Musikinstrument Övrigt

Nyckelharpa, inristat Eric Sahlström 1968-1978, med en stråke, en sträng lös, i hårt fodral

5 400 kr

Utrop: 2 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Violin Jay Haide Artistique L'ancienne, Berkeley 2003, med stråke, hakskydd, i hårt fodral

5 200 kr

Utrop: 3 500 kr