1 - 7 av 7

Avslutad | Pant – Tisdag 7 april

Klubbad för

Tavla, Hasse Andersson (1926-2003), färglitografi, gås par, signerad, Skanör -88, no. 48/200, bildyta ca 48cm x 41cm, inkl. ram 63cm x 54cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Tavla, Per Hillo (1957-), målning på kanvas, " You & Me Forever", signerad (även bak med titel), höjd 80cm, bredd 121cm

Utrop: 5 800 kr

Tavla, Per Hillo (1957-), målning på kanvas, " You and I", hjärta, signerad (även bak), höjd 46cm, bredd 38cm

Utrop: 4 400 kr

Tavla 2st, Per Hillo (1957-), målning på kanvas, " Forever" & " Moonlight", signerade, betitlade och daterade 2006 bak, 30cm x 30cm, med broschyr

Utrop: 4 800 kr

Jan Lundqvist (1935-), akvarell, "Utsikt från gamla riksdagshuset", mått motiv 26x19cm, målning lös i inramning

Utrop: 400 kr

Gunnar Söderström (1931-) grafiskt blad, "Observatoriet vinter", numrerad 104/150, mått motiv 34x26cm, ram skadad

Utrop: 275 kr

Oskar Bergman (1879-1963), akvarell, vårmotiv, "maj 1949", mått motiv 52,5x39cm, smärre skador på ram

5 600 kr

Utrop: 2 200 kr