1 - 9 av 9

Avslutad | Pant – Tisdag 7 april

Klubbad för

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt, Trevor J. James London, T.J. 10ix, no. 26411, med läskstång, i hårt fodral och väska bruksskick. Ej med på visning.

Utrop: 750 kr

Elgitarr, Washburn, D200PROE, singel cutaway, stealth black, snr.07081545, i mjukt fodral också från Washburn

1 300 kr

Utrop: 1 900 kr

Musikinstrument Övrigt

Synthesizer, Roland Aira TB-3 touch bassline, snr. A6E8909, ej kabel

1 400 kr

Utrop: 900 kr

Gitarr Epiphone EJ200 Artist/N, aukustisk snr 16012300769 i mjukt svart fodral 4sound

1 800 kr

Utrop: 850 kr

Musikinstrument Träblås

Saxofon, Thomson, snr: 711697, ej funktionstestad, 1 knapp saknas, färgbortfall, väska, tillbehör. Ej med på visning.

Utrop: 2 000 kr

Akustisk gitarr, Martin & Co, modell: D-28, tillverkad i USA, Sn: 1510472, enstaka krackelering och repa, i hårt orginalfodral

Elgitarr Fender Telecaster, Road Worn 50's, Blonde, Sn:MZ8264315, ytskador, hårt fodral, tillverkad i Mexico 2008

Akustisk gitarr, Martin & Co, modell: 000-15M, Sn: 1749187, tillverkad i USA, i hårt orginalfodral, enstaka små stötskador

Halvaukustisk gitarr, Taylor guitars, modell: 150E, 12-strängad, tillverkad i Mexico, mjukt orginalfodral