1 - 4 av 4

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020

Klubbad för

Färglitografi, SVEN LINGARDSZ (född 1944): "Balanserat möte", diptyk, signerad Sven Lingardsz, ea 188/250, ca 68 x 53 cm i vit metallram

Utrop: 1 000 kr

Olja på duk, Signerad Anders Österlin och daterad 1985. Duk 80 x 80 cm. Svart träram

500 kr

Utrop: 500 kr

350 kr

Utrop: 500 kr

350 kr

Utrop: 500 kr